Фото Сергія КОВАЛЬЧУКА.

Автомобілі передаються для забезпечення службових потреб лікарів та медичного персоналу. З відповідною ініціативою виступив Голова Верховної Ради України Дмитро Разумков, інформує прес-служба апарату Верховної Ради України.

«Сьогодні нашим лікарям ці машини потрібні більше, ніж Верховній Раді, тому я дякую всім головам комітетів та працівникам апарату за підтримку такого рішення, — зазначив Голова Верховної Ради Дмитро Разумков. — Рух міського транспорту зараз обмежено, і найбільшої допомоги в таких умовах потребують саме медики. Ми всі маємо об’єднати свої зусилля і максимально допомагати тим, хто знаходиться на передовій боротьби з поширенням коронавірусу».

На таке рішення відреагували власник мережі АЗС «UPG» Володимир Петренко та співзасновник мережі «KLO» В’ячеслав Стешенко, які передають на відповідні потреби лікарень по 12,5 тисячі літрів пального кожен. Генеральний директор групи компаній «SOCAR» Ельчін Мамедов також долучився до ініціативи та готовий передати для потреб медичних установ 10 тисяч літрів пального. Окрім того, Дмитро Разумков особисто придбав на потреби лікарень Києва 5800 літрів палива. Загальна кількість пального — понад 40 тисяч літрів.

Автомобілі передаються медичним закладам, що визначені як госпітальна база для боротьби з COVID-19 у Києві: Олександрівська клінічна лікарня, міські клінічні лікарні № 4 та № 9, міські дитячі клінічні лікарні № 1 і № 2, Київська міська дитяча клінічна інфекційна лікарня, Київський міський центр репродуктивної та перинатальної медицини.