У Рівненській області станом на 8 ранку 27 березня підтверджено дев’ять випадків захворювання на COVID-19. Хворі ізольовані

, стан їх стабільний, проводяться всі необхідні процедури. Все це мешканці села Тинне Сарненського району. Цієї ночі доставлено у лікарню ще одного пацієнта із цього села — чоловіка однієї з хворих жінок, що нині на лікуванні. Швидкий тест показав позитивний результат, взято матеріали на дослідження ПРЛ-методом в умовах лабораторного центру у Рівному.

— З’ясовано, що хворі контактували з прибулими з-за кордону заробітчанами, частина із них відвідували релігійні зібрання, мали зустрічі з односельчанами. Тож тепер відстежуються такі контакти. У селі Тинне з п’ятитисячним населенням працюють епідеміолог та епідбригада, дезінфікують осередки перебування хворих на коронавірус, їх ні домівки. Родичі на самоізоляції, — каже головний санітарний лікар області Роман Сафонов.

— Працівники нашої служби спільно з поліцією забезпечують чергування на карантинних постах на в’їздах і виїздах із села, де є осередок спалаху коронавірусу. Фахівці проводять обробку транспортних засобів, техніки на в’їзді-виїзді. Встановили тимчасові пункти, де мешканцям можна провести огляди, надавати допомогу, — розповідає начальник ГУ ДСНС у Рівненській області Сергій Крук. — По селу організоване оповіщення з допомогою гучномовця про коронавірус. І взагалі наша служба у взаємодії з іншими проводить низку необхідних у таких випадках заходів для недопущення поширення інфекції.