Дві причини називають аграрії Вінниччини, чому відмовляються сіяти цукрові буряки. Солодкі корені в регіоні вирощують переважно заводи для забезпечення власних потреб у сировині. Тим часом у більшості господарств традиційну для регіону культуру «викинули» зі сівозмін.

В області є райони, де нинішньої весни не планують посіяти жодного гектара цукрових буряків. І це у краї, де для їх вирощування сприятливі кліматичні умови, де збереглися гарні традиції у бурякоцукровиробництві. Недарма Вінниччину давним-давно назвали «цукровим Донбасом». Нині про це майже не згадують.

Автор публікації провів своєрідне опитування серед тих, хто не сіятиме нинішньої весни цукристі. Як не вирощував їх і торік. На запитання: «Чому?» — п’ятеро керівників господарств назвали схожі причини.

— Буряки не цукор, у комору не сховаєш, — відповів голова одного з фермерських господарств Могилів-Подільського району, просив не називати його. — Ми постійно мали проблему з оплатою. Завод буряки забирав, а розрахунку треба було чекати довго. Цукор може в коморі лежати до кращої ціни. А буряки треба продати одразу після збирання. Доставка на завод за нинішніх цін на пальне теж обходиться недешево. Нарешті ще одна важлива причина — дефіцит вологи. Нині вона є на глибині тільки 15 сантиметрів. Для бурякового кореня цього недостатньо. Коренева система проникає в ґрунт до двох метрів.

— У нас склалася така ситуація, що цукрозаводи майже повністю забезпечують себе сировиною, — ділиться думками керівник ще одного з сільгосппідприємств Ямпільського району. — «Чужі» корені їм не потрібні. Маю конкретний приклад, коли минулої осені деякі з моїх колег бідкалися, що нема де збути вирощений врожай. На заводі у нашій зоні сировину не приймали, бо своєї достатньо. Довелося везти за сотні кілометрів на інше підприємство. А це неабиякі втрати! Пальне дороге... Отож, якщо стане більше, ніж нині, бурякових гектарів, доведеться відновлювати роботу заводів для їх переробки. Упродовж останніх років в області працює шість цукроварень. Їх потужностей, схоже, не вистачає, якщо на деяких не приймають сировину.

— Ні, ми не планували сіяти буряки нинішньої весни. І торік не сіяли, — продовжує співрозмовник. — З цією культурою нині багато клопоту. З реалізацією насамперед. Та й зміна кліматичних умов дається взнаки. Мало вологи. Без цього гарного врожаю не буде. Підсумки минулого року промовисті. Урожай цукрових буряків виявився чи не найнижчим у порівнянні з іншими областями. Технології вирощування дотримали, кошти затратили, але без вологи позитивного результату не вдалося досягти. Нині ситуація ще гірша, бо зима була без снігу, а осінь і весна без дощів.

Ще один співрозмовник, який очолює фермерське господарство в Калинівському районі, з власного досвіду знає, що вирощування цукрових буряків потребує значних затрат.

— А ось віддача не завжди передбачувана, — каже він. — Упродовж останніх років ціна на цукор «обвалилася», як кажуть, до смішної. Хто від цього у програші? Заводчани можуть трохи зачекати з реалізацією цукру, якщо, звичайно, дозволяють умови. Ми на таке не розраховуємо. Корені довго не зберігаються.

Дехто з фахівців прогнозував скорочення бурякових площ порівняно з 2019 роком. Утім, прогнози не збулися. Як пояснив керівник обласного департаменту агропромислового розвитку, екології та природних ресурсів Микола Ткачук, солодкі корені планують вирощувати, як і торік, на понад 42 тисячах гектарів. Сівбу завершено на всій площі.

Вінницька область.

Довідково

На Вінниччині завершили сівбу ярої пшениці, ячменю, вівса. Посівні агрегати працюють на полях, відведених під кукурудзу і соняшник. Вирощування кукурудзи на зерно планують збільшити порівняно з попереднім роком приблизно на 20 тисяч гектарів. Зроблять це за рахунок скорочення площ під озимими пшеницею і ячменем. З осені їх не стали засівати через недостатню кількістю вологи в грунті. Зросте також кількість гектарів під силосну кукурудзу. В господарствах додалося поголів’я ВРХ, потрібні корми.

До речі

У 2019-му на Вінниччині зібрали один з найнижчих за останні роки врожай цукристих. На круг у середньому накопували на сто центнерів менше, ніж у попередньому сезоні. Відповідно і виробництво цукру в області торік знизилося на 93 тисячі тонн (331 тисяча тонн).