Не відкриватимуться цього літа 49 пришкільних таборів у Херсоні. А от чотири комунальні оздоровчі табори, включно з дитячою оздоровницею імені Голубця у приморському Скадовську, таки працюватимуть, вирішили у міському управлінні освіти. Сезон тут планують почати вже з 1 червня. Хоча в них також мають запровадити низку обмежувальних карантинних заходів, через що юних гостей тут приймуть наполовину менше, ніж звичайно.

Загалом у херсонських таборах «Юнга», «Альтаїр», «Сонечко», а також у таборі імені Голубця за літо побувають майже три тисячі хлопців та дівчат. «Для дітей з незаможних і багатодітних родин це єдина можливість побувати на морі. Адже відпочинок пільговиків оплачують коштом муніципальної скарбнички», — зазначив начальник освітянського відомства обласного центру Юрій Ніконов.

В управлінні освіти Херсона запевняють, що з фінансуванням комунальних таборів проблем жодних — на оздоровлення 2185 пільговиків асигнували 3 мільйони 465 тисяч гривень. Ще 649 тисяч гривень заплатять родини тих хлопців та дівчат, котрі права на пільги не мають. Перебування дітей у міських дитячих оздоровницях, що належать громаді (із витратами на харчування включно), коштуватиме від 58 гривень на добу, у приморському таборі — до 139 гривень.