Шановні українці!

24 роки тому було затверджено Основний Закон нашої держави — Конституцію України. З того часу вона не раз ставала об’єктом політичних баталій і точкою єднання. Але Конституція є нашим щоденним нагадуванням про те, що має залишатися незмінним в Україні: життя людини як найвища цінність, свобода та демократія, національна єдність і верховенство права.

Конституція — найкращий маркер демократичності держави. Історія доводить, що наш волелюбний народ завжди прагнув жити у суверенній та правовій країні, адже саме на теренах України ще 1710 року було написано та затверджено першу у світі Конституцію — «Пакти й Конституції прав і вольностей Війська Запорозького» Пилипа Орлика.

Сьогодні держава потребує швидких та кардинальних змін у різних сферах життя. Але головне наше завдання — втілювати, захищати, дотримуватися та не давати нікому порушувати Основний Закон України. Конституція є реальним фундаментом незалежної країни, гарантом прав та свобод її громадян, базових правил життя і функціонування держави та підтвердженням самостійності України.

Із Днем Конституції України!