Цьому сприяє прийнята цього року програма «Десять кроків по поліпшенню Старого міста» та ініціатива окремих мешканців.
В останні дні липня група небайдужих лучан за підтримки відділу екології міської ради та управління культури, з питань релігій та національностей ОДА упорядкували клумби біля будинку Косачів, а також поблизу кафедрального костелу святих апостолів Петра і Павла та монастиря шариток. Ландшафтний дизайн усіх клумб розробив Сергій Курбатов. Вони тішитимуть око довго: усі підібрані рослини є багаторічними. Кошти на озеленення виділили зі своїх депутатських фондів Андрій Білан та Вікторія Побережна. Рослини під керівництвом Сергія Курбатова садили члени команди «Новий подих Старого міста», їм активно допомагали лицарі з клубу історичної реконструкції «АйнаБера», закохані у своє місто лучани та туристи з Рівного, Києва, Польщі, молодята, які брали шлюб у кафедральному костелі.
195
Історична частина Луцька стає дедалі ошатнішою.
![Луцьк: Молодий подих старого міста](http://www.golos.com.ua/images_article/orig/2020/07/290720/kroky_misto.jpg)
Вибір редактора
Популярне за тиждень
-
1Верховна Рада України продовжила строк дії воєнного стану в Україні 98
-
2Верховна Рада України продовжила строк проведення загальної мобілізації 73
-
3Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо особливостей податкового адміністрування під час воєнного стану для платників податків з високим рівнем добровільного дотримання податкового законодавства 71
-
4Про інформаційно-комунікаційну систему «Державний аграрний реєстр» 63
-
5Нову сучасну кухню облаштували у Чернівецькому обласному перинатальному центрі 56