Їх улаштували тут уже вп’яте за ініціативою учасника АТО Віталія Турпітька, котрого восени минулого року обрали головою громади, та його бойових побратимів і за діяльної підтримки військовослужбовців Полтавського гарнізону.

Як і раніше, базовим осередком таборування став тамтешній клуб військово-патріотичного виховання «Патріот», очолюваний іще одним учасником АТО Григорієм Маляренком. Останній у місцевому загальноосвітньому навчальному закладі викладає предмет «Захист України». Про діяльність цього клубу та масштабну роботу земляків —учасників бойових дій із налагодження системної підготовки допризовників, матеріального забезпечення військово-патріотичного виховання учнів наша газета вже розповідала. Згадували ми й про те, що такий літній польовий вишкіл стає своєрідним підсумком річної діяльності. Адже з’являється можливість перевірити здобуті знання, закріпити необхідні навички азів військової справи на практиці.

Цього разу таборування учнів було особливо насиченим і цікавим. Тим паче що почалося воно у розширеному складі. Адже на відкриття зборів запросили школярів та їхніх наставників із багатьох громад області. Всі вони мали можливість оглянути бойову розвідувально-дозорну машину, зенітну установку, стрілецьку зброю, поспілкуватися з військовослужбовцями. І на власні очі побачити майстерність останніх. Справжнє захоплення присутніх викликало десантування бійців на воду з військового гвинтокрила. Не менше яскравих емоцій було й тоді, коли діти оглядали цей вертоліт, який приземлився біля них, зовні й усередині та фотографувалися на згадку (на знімку).

Водночас дорослі розмірковували над тим, як поширити досвід Терешківської громади й організувати такі таборування учнів, як то кажуть, не тільки для «галочки» у звітах.

Фото з сайту Терешківської громади.