До Служби порятунку надійшло чимало звернень від місцевих жителів із проханням надати допомогу з відкачування дощової води, оскільки самостійно впоратися з наслідками негоди люди були не в змозі.

Коли почалися інтенсивні зливи, бійці ДСНС здійснили відкачування понад 3,5 тисячі кубометрів дощової води з території двох баз відпочинку, приватних домоволодінь та двох цехів ПрАТ ММК «Азовсталь». Розпиляно та прибрано аварійні дерева й забезпечено електроживленням адміністративну будівлю Нікольської селищної ради.

Унаслідок збільшення об’єму скиду води з Старокримського водосховища сталось підняття рівня води в р. Кальчик та підтоплення 32 присадибних ділянок садового товариства «Метеор» на околицях Маріуполя. Під час обстеження підтопленої території службовці ГУ ДСНС врятували п’ятьох осіб. На місці події створено штаб з ліквідації наслідків несприятливих погодних умов, направлено мобільно-оперативну групу для здійснення моніторингу обстановки та прогнозування розвитку ситуації.

У заходах із ліквідації наслідків підтоплень ГУ ДСНС були залучені до трьох десятків співробітників, рятувальні автомобілі та плавзасіб.

На знімку: під час ліквідації наслідків негоди в районі Маріуполя.

Фото прес-служби ГУ ДСНС України в Донецькій області.