У місті Глобине біля пам’ятника захисникам Вітчизни відбувся мітинг-реквієм. Його присвятили героям-землякам, які загинули в неоголошеній війні на Донбасі. Захисників України згадали поіменно, присутні вшанували їх світлу пам’ять хвилиною мовчання. До підніжжя пам’ятника лягли живі квіти. А по завершенні заходу у приміщенні міськради відбулася зустріч керівництва громади з членами родин загиблих і померлих звитяжців. Висловивши слова співчуття та подяки найближчим людям полеглих захисників, заступник міського голови Інна Авраменко вручила їм продуктові набори, надані місцевим підприємством харчової промисловості. Водночас дітям полеглих Героїв презентували смарт-годинники, придбані за кошти обласного бюджету.
Вибір редактора
Популярне за тиждень
-
1Верховна Рада України продовжила строк дії воєнного стану в Україні 98
-
2Верховна Рада України продовжила строк проведення загальної мобілізації 73
-
3Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо особливостей податкового адміністрування під час воєнного стану для платників податків з високим рівнем добровільного дотримання податкового законодавства 71
-
4Про інформаційно-комунікаційну систему «Державний аграрний реєстр» 63
-
5Нову сучасну кухню облаштували у Чернівецькому обласному перинатальному центрі 56