Про це повідомили представники потенційного інвестора — компанії «Рудомайн», які провели презентацію розвитку Криворізького гірничо-збагачувального комбінату окиснених руд під час перебування на Кіровоградщині з робочим візитом віце-прем’єр-міністра України Олега Уруського. Посадовець відвідав КГЗКОР у місті Долинська разом із головою облдержадміністрації Марією Чорною.

За планами інвестора проектна потужність комбінату становитиме 12,5 мільйона тонн переробленої залізної руди і до трьох мільйонів тонн готової продукції на рік. Період від стадії проектування до повного запуску гірничо-збагачувального комбінату триватиме чотири роки. Вивести комбінат на повну потужність планують до кінця 2025 року.

На підприємстві передбачається створення 1 500 робочих місць.

«Сподіваюся, що ситуація зі стратегічним для України підприємством найближчим часом вирішиться позитивно і надасть нового подиху для населення міста Долинська», — зазначив віце-прем’єр за результатами поїздки на Кіровоградщину.

«Область дуже зацікавлена у тому, щоб підприємство нарешті отримало реального інвестора, який буде готовий вкладати у розвиток. Наше завдання — створити умови, за яких комбінат запрацює, у місцеві та державний бюджети будуть сплачуватися податки, а сотні людей отримають роботу. На сьогодні «Рудомайн» — єдиний інвестор, який презентував свою стратегію», — повідомила Марія Чорна.

На знімку: Марія Чорна та віце-прем’єр-міністр Олег Уруський у Долинській під час зустрічі з потенційним інвестором для гірничо-збагачувального комбінату.

Фото зі сторінки Олега Уруського у Фейсбуці.