Арсенал було заховано в лісосмузі поблизу селища Бутове, яке межує з Республікою Білорусь. Його вдалося виявити під час однієї із фаз навчань СБУ, а саме — відпрацювання прикордонної смуги державного кордону України.

Спецпризначенці вилучили зі схованки: дві реактивні протитанкові гранати РПГ-26; вісім ручних гранат РГД-5 із запалами до них; п’ять кілограмів вибухової речовини (попередньо пластида); два магазини до АК-74; 170 патронів калібру 5,45 та 7,62. Усе це скеровано на експертизу.

Тривають слідчі дії для перевірки інформації щодо джерел походження цих засобів ураження, осіб, причетних до облаштування схованки, та мети можливого використання. Відкрито кримінальне провадження за ч. 1 ст. 263 Кримінального кодексу України (носіння, зберігання, придбання, передача чи збут вогнепальної зброї, бойових припасів, вибухових речовин або вибухових пристроїв без передбаченого законом дозволу).

Заходи з блокування незаконного обігу зброї проводились спільно з Національною поліцією за процесуального керівництва Рівненської обласної прокуратури.

Про це повідомила прес-служба УСБУ в Рівненській області.

Оперативне фото.