Цей документ засвідчує, що аеропорт відповідає вимогам законодавства України про цивільну авіацію і придатний до експлуатації повітряних суден. Сертифікат дійсний до 22 вересня 2024 року.

Раніше керівник рівненського летовища Олександр Якубець пройшов сертифікацію з систем управління безпеки авіації. Він розповів, що нині летовище працює у звичному режимі:

— У серпні підприємство встигло заробити майже 400 тисяч гривень, бо у цьому місяці ми прийняли 54 рейси. Відбуваються на підприємстві й інші зміни. Зокрема, звільнилися 7 осіб, з якими провели повний розрахунок коштами, які підприємство отримало з обласного бюджету. Поки що відкритим залишається питання заборгованості з виплати зарплатні іншим працівникам летовища.

Актуальною є й проблема з боргами перед ПрАТ «Рівнеобленерго».

На режим роботи підприємства вплинуть також довгоочікувана реконструкція та ремонтні роботи, які фінансуються з державного бюджету. Як пояснив Олександр Якубець, у цей період аеропорт не зможе приймати та обслуговувати навіть малу авіацію.

Нагадаємо, у межах Державної цільової програми розвитку аеропортів до 2023 року передбачено проведення капітального ремонту огорожі, покриття перону, руліжної доріжки аеропорту, а також реконструкцію радіотехнічних засобів навігації та системи світлосигнального обладнання.

Юлія ВАСИЛЕНКО-СЛОБОДЕНЮК, керівник відділу прес-служби Рівненської обласної ради.

Фото: radiotrek.rv.ua