Лісництво розміщене обабіч дороги при в’їзді в село Малушка Малинської територіальної громади. Усю цю зелену красу власноруч створили і доглядають місцеві лісівники на чолі з лісничим Миколою Гапоном. До речі, колектив Малуського лісництва — переможець обласного етапу щорічного конкурсу на краще лісництво.

Недільного дня привернув увагу дитячий гурт, що саме вийшов з території лісництва (на знімку). З’ясувалось, що це багатодітна мати Марія (так назвалась) фотографувала дітей на цій мальовничій території.

— Наше село багатодітне. Розваг для дітей немає, та й парку фактично теж. То багато моїх односельчан, якщо мають вільну хвилинку, у вихідні чи святкові дні приходять сюди відпочити, сфотографуватись, — розповідає пані Марія. — Моя сім’я — не виняток. Хоча клопотів у мене вистачає, все ж сьогодні, у неділю, викроїла час, щоб повести дітей до лісництва сфотографуватись, як вони й просили. Зі мною не всі діти, а лише шестеро молодших, троє старших залишились удома. Ми дуже вдячні працівникам лісництва, що вони виростили такий чудовий зелений куточок для всіх мешканців нашого села.

Допоки розмовляємо з багатодітною матір’ю, до нас на скутері під’їжджає рідна сестра пані Марії Анна з трьома малюками (загалом у неї п’ятеро дітей).

— Оце теж хотіла малюків сфотографувати, як сестра, та щоб ще діти поспілкувались і погралися гуртом, — пояснила жінка. — Місця в нас взагалі чудові — навколо ліс, але тут, на території лісництва, я отримую велику насолоду від споглядання того, що виростили наші малуські лісівники. Ви ж самі бачите, як тут гарно.

Фото Олександри Юркової.