3 грудня. «Шахтар» — «Львів». 6:1. Київ. НСК «Олімпійський». 1 487 глядачів. Рефері — Андрій Коваленко (Полтава). Голи: Тете, 45 (п), Педріньйо, 55, Бондаренко, 78, Марлос, 85 (п), Степаненко, 86, Конопля, 90 — Ернест, 17. Вилучено Махмутовича («Львів», 81, пряма червона картка).

4 грудня. «Верес» — «Динамо». 0:3. Луцьк. «Авангард». 3 652 глядачі. Рефері — Катерина Монзуль (Харків). Голи: Вербич, 21, 61, Циганков, 65. На 54-й хвилині Циганков («Динамо») не реалізував пенальті (пробив вище воріт). Вилучено Нємчанінова («Верес», 87, пряма червона картка).

«Рух» — «Ворскла». 0:0. Львів. «Арена Львів». 515 глядачів. Рефері — Сергій Бойко (Київська область). На 38-й хвилині Климчук («Рух») не реалізував пенальті (воротар). Вилучено Кравчука («Ворскла», 61, друге попередження).

«Металіст 1925» — «Колос». 0:1. Харків. ОСК «Металіст». 1 754 глядачі. Рефері — Олександр Солов’ян (Київ). Гол: Дієго, 28.

5 грудня. «Зоря» — «Інгулець». 1:0. Запоріжжя. «Славутич-Арена». 673 глядачі. Рефері — Дмитро Кривушкін (Харків). Гол: Фаворов, 62.

«Олександрія» — «Минай». 3:0. Олександрія. КСК «Ніка». 872 глядачі. Рефері — Дмитро Бондаренко (Одеса). Голи: Спінеллі, 27, Третьяков, 36, Дубра, 84.

«Десна» — «Маріуполь». 3:3. Чернігів. Стадіон імені Юрія Гагаріна. Рефері — Віктор Копієвський (Кропивницький). Голи: Арвеладзе, 51, Юрченко, 57, Волошин, 80 — Кащук, 29, 49 (п), Хромей, 90. На 75-й хвилині Будківський («Десна») не реалізував пенальті (влучив у бокову стійку).

З Олегом Дулубом «Львів» поступово додає у грі. Однак зустріч із «Шахтарем» для будь-якої команди — особлива тема. І цього разу «гірники» мали перевагу у володінні м’ячем і створили чимало моментів. Однак, рахунок у першій же контратаці відкрили гості.

Господарі до закінчення першого тайму диктували умови, реалізували пенальті. По перерві «Шахтар» відносно швидко вийшов уперед. Львів’яни змушені були атакувати, чим скористалися вищі за класом донеччани, котрі методично збільшували перевагу в рахунку.

***

Через погодні умови (поле стадіону «Авангард» у Луцьку було промерзле) проведення зустрічі було під питанням. Вирішили грати. Слава Богу, на такому газоні ніхто не зазнав травм.

«Динамо» провело матч на високому рівні, мало значну перевагу, діяло з великим бажанням. Відзначився Вербич, який забив два м’ячі. Відзначився й Циганков, але перед цим не реалізував пенальті. Хоча та ситуація викликала багато запитань. Спершу Віктор забив з 11-метрової позначки, але рефері запропонувала перебити. Мовляв, VAR показав, що гравці «Динамо» ще перед ударом вбігли до карного майданчика. Але повтор показав протилежне — саме футболісти «Вереса» порушили правила.

Утім, цей епізод додав гостям ще більше спортивної злості. І тоді Циганков реабілітувався, провівши третій м’яч.