Як повідомив миляцький сільський голова Федір Хлебович, четверо безробітних мешканок Миляцької громади Людмила Борсук, Віра Борсук, Ольга Борсук, Ірина Скибан пройшли курси цільового навчання у Рівненському центрі професійно-технічної освіти Державної служби зайнятості. Вивчили технологію пошиття чохлів для м’яких меблів, пройшли виробничу практику на базі підприємства-роботодавця у селищі Квасилів Рівненського району. Жінки виконуватимуть замовлення роботодавців і працюватимуть на території Миляцької громади Сарненського району, де проживають.
83
Четверо безробітних мешканок Миляцької громади пройшли курси цільового навчання у Рівненському центрі професійно-технічної освіти Державної служби зайнятості.
![Рівненщина: Матимуть роботу у своєму селі](http://www.golos.com.ua/images_article/orig/2022/01/120122/centr.jpg)
Вибір редактора
Популярне за тиждень
-
1Верховна Рада України продовжила строк дії воєнного стану в Україні 98
-
2Верховна Рада України продовжила строк проведення загальної мобілізації 73
-
3Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо особливостей податкового адміністрування під час воєнного стану для платників податків з високим рівнем добровільного дотримання податкового законодавства 71
-
4Про інформаційно-комунікаційну систему «Державний аграрний реєстр» 63
-
5Нову сучасну кухню облаштували у Чернівецькому обласному перинатальному центрі 56