Люди бідні теж мають гордість. І всі ці чутки про талони на харчі в якості допомоги найбіднішим я особисто сприймаю як приниження моєї людської гідності. А ще — як спосіб і тут нагріти руки. Краще дайте нам більші пенсії, щоб ми могли вижити, які ми заслужили багаторічною працею. Я особисто маю понад 42 роки стажу. А держава оцінила мою працю так, що я тепер на межі бідності. Прикро. Тяжко морально. Але принижуватись за продуктові пакети і ковідну тисячу не буду. Інакше не поважатиму себе. А гідність, на мою думку, — це головне для людини.
Сарненський район
Рівненщини.
З пошти
148
148
Чутки про талони на харчі в якості допомоги найбіднішим можуть сприйматися як приниження людської гідності.
![Не ганьбіть подачками](http://www.golos.com.ua/images_article/orig/2022/01/200122/pensia.jpg)
Вибір редактора
Популярне за тиждень
-
1Верховна Рада України продовжила строк дії воєнного стану в Україні 98
-
2Верховна Рада України продовжила строк проведення загальної мобілізації 73
-
3Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо особливостей податкового адміністрування під час воєнного стану для платників податків з високим рівнем добровільного дотримання податкового законодавства 71
-
4Про інформаційно-комунікаційну систему «Державний аграрний реєстр» 63
-
5Нову сучасну кухню облаштували у Чернівецькому обласному перинатальному центрі 56