У результаті цього воєнного злочину загинули 56 літніх людей.

«Цинічно та навмисно. Просто підігнали танк, поставили навпроти будинку і почали стріляти, - розповів про цей факт очільник Луганщини Сергій Гайдай. - Ті, хто доживали свій вік у будинку - 56 людей - загинули на місці. Тих, хто вижив, а це 15 людей, окупанти викрали та вивезли на окуповану територію у Сватове до обласного геріатричного інтернату. Дістатися місця трагедії досі неможливо».

Зараз на Луганщині не лишилося жодного населеного пункту, який би не постраждав від російських бомб, ракет та снарядів. Міста і селища, в яких ще недавно вирувало мирне життя, тепер перетворені рашистами на багатоповерхові руїни. Кожен район як з фільмів жахів… Цілі квартали та вулиці сьогодні непридатні до життя…

«Одноповерхова частина міста Кремінна, селище Борівське неподалік Сєвєродонецька - так виглядає Луганщина - все змішалося в попіл. Родини залишилися без домівок. Луганщина залишилась без людей. Дехто - вдруге переселенці… Росіянам не поясниш, що означає покинути дім двічі. Двічі зруйновані життя… Загиблі… Орки занапастили кілька десятків життів, а скільки досі лежать в місцях стрілянини… Скількох ми не можемо по-людськи поховати… Орда і орки - інакше не скажеш. Нелюди, - зазначив начальник Луганської обласної військової адміністрації. - За 25 днів ми стали сильнішими, ба більше - могутніми, ми витримаємо, ми переможемо, ми відбудуємося - Луганщина стане іншою, а цих людей - ми не забудемо і не пробачимо - росіяни мають це розуміти…».


На знімках: Перетворені окупантами на руїни міста і селища Луганщини.

Фото з Фейсбук-сторінки Сергія Гайдая.