На знімку: львівські медики надають допомогу пораненим. 

Під час ранкового обстрілу 11 людей отримали поранення. Серед них трирічний Артем. Разом з мамою він приїхав з Харкова, щоб врятуватись від війни. Але російська ракета знайшла їх у Львові. Дитині надали всю необхідну допомогу. Загрози життю немає. Про це повідомив на своїй сторінці у Фейсбуці міський голова Львова Андрій Садовий. 

Ще троє постраждалих – у важкому стані в реанімації. Наші лікарі роблять все можливе, щоб їх врятувати.

«Внаслідок сьогоднішнього ракетного удару по Львову, до нас була доставлена певна кількість хворих. Деякі з них надійшли, на жаль, у важкому стані. Декілька з них одразу скерували на серйозні операції. Лікарня впоралась, ми прийняли хворих. Затримок не було. Пацієнти поступали із множинними травмами, починаючи від травм п’яток, закінчуючи травмами голови. Дуже багато хворих надійшло цього разу, власне, де було ураження голови та головного мозку. Середній вік пацієнтів – 35-45 років», - розповів Андрій Токарський, лікар-нейрохірург.

«Унаслідок ракетного обстрілу 7 людей загинуло. Це перші смерті мирних мешканців на території нашого міста. Наймолодшому загиблому 30 років.
Світла пам’ять.

Ми сумуємо за загиблими, але повинні мати максимальну пильність. Ворог починає звіріти. Удари по цивільних об’єктах можуть збільшуватись. Сьогодні в Україні немає безпечних міст. Тому ще раз наголошую, прошу всіх мешканців – коли ви чуєте сирену, будь ласка, йдіть в укриття!» - наголосив міський голова Львова.

Львів.

Фото Львівської міської ради.