Один із тих, хто ґвалтував українських жінок – Фассахов Булат Лєнарович, 20.11.2001 року народження. Він – уродженець Республіки Татарстан, проходить службу в 30-й окремій мотострілецькій бригаді 2-ї гвардійської загальновійськової армії Центрального військового округу рф.

СБУ встановила, що під час тимчасової окупації одного із населених пунктів у Броварському районі Київщини рашист скоїв низку злочинів проти мирного населення. Його впізнали жертви насилля. Постраждалі підтвердили факти злочинів і розповіли, що російський окупант вдерся у приватний будинок і всіх, хто там мешкав, окрім молодої дівчини, залякуючи зброєю, закрив у підвалі. Погрожуючи розстріляти всю сім'ю, рашист зґвалтував дівчину. Вдруге він зґвалтував її разом з трьома іншими російськими окупантами.

Українські розвідники на своїх офіційних сторінках у соцмережах виставили фото усміхненого окупанта-ґвалтівника, де він позує, ймовірно, з матір'ю та друзями (на знімках). За посмішкою, як виявилося, ховається оскал нелюда.

В СБУ наголошують, що це вже другий викритий рашистський ґвалтівник. Булату Фассахову заочно оголошено про підозру щодо порушення законів та звичаїв війни.

Вдалося ідентифікувати і російського окупанта та його дружину, громадянку рф, яка розповідала чоловікові, як хотіла би катувати українських дітей. Їхня телефонна розмова, перехоплена СБУ, відбулася 29 квітня і була записана на Харківщині, а опублікована 11 травня. Голос належить рашисту Володимиру Копитову та Юлії Копитовій. За номерами телефонів, з яких велася розмова, вдалося знайти їхні сторінки у соцмережах і фотографії, які публікували російський окупант, його дружина та її родичі. Йому 31 рік, він з міста Ярцево Смоленської області, Юлії (у дівоцтві Циганкова) – 30. Вона із селища Пржевальськоє тієї ж області, у 2019 році працювала у дитячій клінічній лікарні. У 2020-му вдруге вийшла заміж і стала Копитова.

«Мирна» росіянка, обурюючись тим, що українські діти, депортовані на територію росії, відмовилися у школі малювати символіку на честь «Дня побєди», називає їх нациками і каже: «Я бы им наркотики вколола, если бы работала, смотрела бы им в глаза и сказала бы: «Сдыхайте, мучайтесь». Я бы им пи*ьки резала, звезды на спинах вырезала, и вообще по уху бы каждый день отрезала, по пальцу, чтобы им больно так было».

В СБУ наголошують, що зроблять усе, аби притягнути всіх воєнних злочинців до відповідальності.

На повідомлення українських спецслужб активно відгукуються в соцмережах. Користувачі пишуть: «Щеня паршиве, Боже накажи його за вчинені звірства», «Бидло», «Виродок. Будь ти проклятий», «Ти проклятий нашими дівчатами і жінками навіки!!!! Нехай збудеться усе, що вони тобі набажали!!! Ходи і оглядайся, за тобою йде кара, за кожний злочин будеш покараний».