Порушники у добровільному та примусовому порядку сплатили до державного бюджету України  збитків на суму 375 тис. гривень.

Найбільш резонансне порушення вимог природоохоронного законодавства було зафіксовано у Кіровоградській області.

Інспекцією Придніпровського округу, де здійснено розрахунок збитків на суму 1,76 млн гривень за незаконний вилов водних біоресурсів на Кам’янському водосховищі річки Дніпро. Матеріали справи направлено правоохоронним органам.

Водночас за незаконну вирубку 70 дерев, що була виявлена на території міста Новомиргорода Кіровоградської області, інспекторами проведено розрахунок збитків на суму понад 1,05 млн гривень. Матеріали справи, з ознаками кримінального правопорушення, направлено до СПД №1 (смт Олександрівка), ВП №1 (місто Знам’янка) Кропивницького РУП ГУ НП в Кіровоградській області.

Крім того, на Полтавщині фахівцями Центрального округу проведено розрахунок збитків на суму понад 2,7 млн гривень за грубе порушення правил рибальства громадянином, що виловив риби у кількості 1304 шт. з гумового човна забороненими знаряддями лову на Кам’янському водосховищі в адмінмежах села Самусіївка Кременчуцького району. Матеріали направлено до Кременчуцького РВП ГУ НП у Полтавській області,  інформує Державна екологічна інспекція України на офіційній сторінці відомства у соцмережі.

 «Голос України».