Члени Комітету з питань аграрної та земельної політики відвідали інноваційне підприємство фактично закритого циклу: комбікормовий, насіннєвий та соєвий заводи, насіннєву лабораторію, оглянули відгодівельний комплекс ВРХ, молочно-товарну ферму, сучасний м’ясокомбінат. 

«Приємно бачити, як на місці руїн колишнього колгоспу постало потужне підприємство. Все облаштовано сучасним обладнанням за кращими світовими стандартами, впроваджені ІТ-технології у рослинництві. Це робочі місця, податки і майбутнє України. А в умовах війни ця важливість тільки зростає. Адже саме аграрії будуть формувати ВВП. Тому нам потрібні інновації, це підтримка української економіки зараз», - зазначив голова Комітету.

У підсумку виїзного засідання народний депутат зазначив, що зараз потрібні інновації у двох важливих напрямках. Це насінництво, де завдяки підвищенню врожайності можна уникнути негативних наслідків від зменшення посівних площ. А також зміни потрібні у тваринництві, а саме раціональне та ефективне використання кормів і поліпшення їх якості, модернізація, автоматизація процесів годівлі, доїння, дезінфекції, впровадження енергозберігаючих технологій.

«Всі ці кроки допоможуть аграріям ставати більш стійкими до випробувань, бізнесу - економічно вигідним, а державі сильнішою», - додав Олександр Гайду.

Інформаційне управління