Аріна Каспрук, Анюта Буєвська і Маргарита Байдецька гарно навчаються: Аріна — у жмеринській школі №5, Анюта — №2, Маргарита — №6.

Об’єднала їх любов до сцени. Дівчатка відвідують заняття у гуртках Центру позашкільної роботи і Будинку культури. Їхнім виступам не раз аплодували жмеринчани. Сцена здружила і об’єднала цих дітей з небайдужими серцями.

Разом зі своїми батьками вони вирішили допомагати військовим. Почали з випікання солодощів. Відвозили їх у шпиталь до Вінниці й пригощали поранених. Військові хвалили печиво, бісквіти, кекси.

Й саме там вони вперше почули, що на війні не вистачає техніки, бо автомобілі швидко виходять з ладу.

Діти задумалися, чи не зібрати їм грошей на авто для наших захисників?

— Спершу це здавалося нездійсненною мрією, — кажуть вони. — Але спробували…

Стали продавати випічку. Чому б ні, якщо вона смакувала усім, кому пропонували в госпіталі? Майже кожен день дівчатка ставали до плити разом зі своїми матусями — Анною Каспрук, Альоною Буєвською та Тетяною Байдецькою.

Трійця юних волонтерок побувала у кабінетах багатьох жмеринських керівників. Розповідають, ходили зі скринькою по вулицях міста, на території залізничного вокзалу, заходили в електричку.

Зрозуміло, тільки продажем солодощів грошей на автомобіль не назбираєш. Подруг підтримали небайдужі містяни, до яких вони зверталися. Плече підставили підприємці. Одним з перших відгукнувся Олег Перепечай. До речі, його підприємство виготовляє буржуйки для військових.

Аріна, Анюта й Маргарита нині почуваються на сьомому небі. Грошей їм вдалося назбирати — машину купили, вже служить військовим. На підтвердження цього наші захисники надіслали фото з фронту і велику подяку за те, що стараються разом із дорослими задля Перемоги.

Про маленьких волонтерів і їхніх небайдужих батьків дізналися з розповіді на сайті ЖмеринкаCity.

Вінницька область.

Фото з сайту ЖмеринкаCity.