Адже наявність таких майданчиків — перевага для регіону отримати інвестора.

На сьогодні в області вже діють два індустріальні парки: у Малолюбашанській та Городоцькій громадах. Цими днями підписано меморандум про створення ЕКО-індустріального парку між потенційним інвестором і Привільненською сільрадою.

Водночас на Рівненщині є щонайменше 10 ділянок промислового призначення, які можна запропонувати бізнесу.

«Інвестор зацікавлений прийти в регіон та одразу працювати, минаючи всі бюрократичні процедури. А індустріальні парки — це вже оформлені та облаштовані промислові майданчики, де діють податкові та митні пільги, зокрема на 10 років звільнення від сплати податку на прибуток. Тому керівникам районів і громадам потрібно проаналізувати потенціал таких майданчиків.

Маємо шукати можливості для розвитку Рівненщини на всіх напрямах. Нам дуже важливі перемоги на економічному фронті», — зазначив начальник Рівненської ОВА Віталій Коваль.

Тим більше, як додав Віталій Коваль, держава зробила ще один крок до запуску успішних індустріальних парків. Зокрема, уряд затвердив порядок надання коштів для облаштування індустріальних парків та будівництва об’єктів інфраструктури, необхідних для їх функціонування. Максимальна сума — до 60 млн грн і за умови, що це не більш як 80% від проекту. Також схвалено порядок надання компенсації відсоткової ставки за кредитами для облаштування індустріального парку. Для компанії, яка його облаштовує, максимальний обсяг компенсації становитиме 60 млн грн, для учасників — 45 млн грн.