А його дружині Тетяні Василівні днями виповнилося 86.

Родину Мазурів (Червоних) у Тучині знають як людей непересічних і працьовитих. Обоє народилися на тучинських теренах, навчалися у школі, де директором був Василь Червоний — знаменитий педагог, інтелектуал, випускник Варшавського університету. Побачили Тетяна і Василь одне одного, коли уже були студентами. Він — майбутній моряк, а вона — студентка Львівського медінституту.

Мають двох дітей, внуків і правнуків. Але живуть удвох в Тучині. Брали активну участь у роботі Тучинської первинної організації ветеранів. Односельці звертаються до них за порадами, як лікуватися, як господарювати. Тетяна Василівна ще й дослідник української культури, символіки. Чого варта лише її книга «Пречиста вічність нації»!

У їхньому садку і на городі ростуть унікальні дерева і рослини. А перед порогом — багряна калина, коріння якої привезене з Шевченкового краю.

Привітати Тетяну Василівну з днем народження, а Василя Тихоновича з 90-літнім ювілеєм завітали директор КЗ «Територіальний центр соціальних послуг» Тарас Блащук, староста Тучинського старостинського округу Альона Вахер та голова районної організації ветеранів Людмила Музичук. До їхніх вітань приєдналася вся Гощанська громада.

Фото надано автором.