Як зазначила мер Страсбурга Жанна Барсегян, таке партнерство між двома німецькими, французьким та українським містами демонструє вияв європейської солідарності з мужнім українським народом, лауреатом премії імені Сахарова 2022 року, присудженої Європейським парламентом, а також франко-німецьке співробітництво в рік святкування шістдесятої річниці Єлисейського договору, який закріпив примирення між двома країнами.

А мер Дрездена Дірк Гілберт переконаний, що цей новаторський формат чотиристороннього партнерства дає Дрездену можливість підтримати українців в їхній країні та особливо в Хмельницькому. Дрезденці можуть запропонувати цільову підтримку, орієнтовану на місцеві потреби. Крім того, таке солідарне партнерство дає можливість якнайкраще використати спільний досвід.

Очільник Штутгарта Франк Ноппер додав, що взаємодія чотирьох міст має стати знаком дружби, підтримки й солідарності. Всі міста поділяють ліберальні європейські цінності. Це четвірка за мир та свободу. На основі співпраці всі хочуть рухатися до спільного майбутнього для народів Європи.

Хмельничани з перших днів війни відчули підтримку європейських міст-партнерів. Допомога не припинялася ні на день.

Після перших неформальних обмінів думками між представниками міст влітку очільники Страсбурга, Штутгарта, Дрездена, Хмельницького підпишуть чотиристоронню угоду про партнерство за умови її попереднього затвердження муніципальною владою кожного з міст.