Про це інформує Київська міська державна адміністрація (КМДА) на своїй сторінці у Фейсбуці.

Більшість із них - використані киянами газові балони, зібрані "Київкомунсервісом" у спеціальні помаранчеві контейнери для небезпечних відходів. Волонтери їх повторно заправлять. Ще кілька десятків - це нові газові балони, передані громадянами як гуманітарна допомога. Всі вони будуть транспортовані на фронт як допомога Збройним Силам України.

За словами заступника голови КМДА Петра Пантелеєва, проект збору використаних туристичних газових балонів стартував наприкінці лютого поточного року.

"Це ще одне підтвердження тому, наскільки результативнішим є об'єднання зусиль. Ми "сушили голову" тим, як правильно і безпечно утилізувати накопичені у містян газові балони, а волонтери міркували, де знайти допомогу військовим. Сьогодні ми передали волонтерам першу партію - понад 300 одиниць балонів, і продовжуємо їх збір у помаранчеві контейнери. Я дякую усім, хто долучився і планує долучитись до цієї ініціативи у подальшому, а волонтерам спасибі за допомогу нашим захисникам і захисницям", - сказав Петро Пантелеєв.

Заступник голови КМДА підкреслив: попри те, що на вулиці теплішає і актуальність використання газових балонів знижується, проект триватиме, тож мешканці та гості столиці можуть залишати використані одиниці в контейнерах. Вони складуватимуться та передаватимуться волонтерам.

Як і куди можна здати порожні газові балончики (увага, балончики мають бути порожні!):

привезти в офіс "Київкомунсервіс" за адресою: вул. Кудрявська, 23;
здати на виробничій базі підприємства за адресою: вул. Бакинська, 37-41;
викинути в контейнер для небезпечних відходів: мапа встановлених контейнерів.

Звертаємо увагу! Повідомити "Київкомунсервіс" можна через телеграм-бот. Для цього треба відсканувати QR-код на контейнері та обрати розділ - "Повідомити про викинутий газовий балончик". Повідомлення допоможе швидше зібрати балончики та передати їх волонтерам, інформує КМДА.

Фото зі сторінки КМДА у Фейсбуці.