Миляцька. Ця прикордонна громада, яка має чотири пожежні команди, отримала для них допомогу від Фонду міжнародної солідарності Республіки Польща у партнерстві з Польським Банком розвитку. Це дефібрилятори, набір невідкладної допомоги та педіатричний модуль. Директор Миляцького ЦПМСД Світлана Миронюк проконсультувала пожежників та працівників сільради щодо практичного застосування отриманого медобладнання. Про це розповів миляцький сільський голова Федір Хлебович.
Вибір редактора
Популярне за тиждень
-
1Верховна Рада України продовжила строк дії воєнного стану в Україні 98
-
2Верховна Рада України продовжила строк проведення загальної мобілізації 73
-
3Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо особливостей податкового адміністрування під час воєнного стану для платників податків з високим рівнем добровільного дотримання податкового законодавства 71
-
4Про інформаційно-комунікаційну систему «Державний аграрний реєстр» 63
-
5Нову сучасну кухню облаштували у Чернівецькому обласному перинатальному центрі 56