На 74-му році обірвалося життя принципового правника, відданого своїй справі державного діяча. Останні роки Геннадій Москаль боровся із хворобою. Він завжди залишиться у нашій пам’яті людиною із гострим розумом, яка неухильно керувалася принципами чесності й справедливості.

Будучи народним депутатом України, Геннадій Москаль обіймав посаду Першого заступника Голови Комітету з питань боротьби з організованою злочинністю і корупцією. Генерал-лейтенант міліції, кандидат юридичних наук, заступник Міністра внутрішніх справ, заступник Голови Служби Безпеки України, очолював Закарпатську обласну адміністрацію, а пізніше Луганську обласну військово-цивільну адміністрацію. Він завжди був послідовним і безкомпромісним керівником, який власним прикладом втілював високі стандарти державного службовця.

Колеги по Парламенту завжди високо цінували його широкі державницькі погляди, твердість у відстоюванні принципів і відданість ідеалам справедливості. За визначні заслуги перед Україною Геннадій Москаль був нагороджений Орденами «За заслуги» ІІІ та І ступенів, медаллю «За бездоганну службу» III, II ступенів, мав почесне звання «Заслуженого юриста України».

Ми завжди будемо пам'ятати й згадувати з теплотою його усмішку, енергійність і неймовірну працездатність.

Висловлюємо щирі співчуття рідним, друзям і колегам Геннадія Москаля.

Прес-служба Апарату Верховної Ради України

Фото з особистої сторінки у мережі Facebook