Парламентом прийнято у першому читанні за основу проєкт Закону про внесення змін до деяких законів України щодо стимулювання участі державних органів та органів місцевого самоврядування в реалізації програм та проєктів міжнародної технічної допомоги та транскордонного співробітництва (реєстр. № 10284).

Законопроєктом встановлюється надбавка державним службовцям та посадовим особам місцевого самоврядування за додаткове навантаження у зв’язку з виконанням обов’язків за програмами та проєктами міжнародної технічної допомоги та транскордонного співробітництва.

Розмір надбавки передбачається на рівні не більш як 50 відсотків середньої заробітної плати посадової особи. Порядок її обчислення визначатиметься Кабінетом Міністрів України.

Відповідні зміни пропонуються до законів України «Про державну службу» та «Про службу в органах місцевого самоврядування».

Парламентом доручено Комітету доопрацювати зазначений законопроєкт до другого читання з урахуванням пропозицій і поправок суб’єктів права законодавчої ініціативи. При цьому було підтримано пропозицію Комітету щодо врахування згідно з частиною першою статті 116 Регламенту Верховної Ради поправок та пропозицій щодо його комплексного техніко-юридичного та редакційного доопрацювання.

Пресслужба Апарату Верховної Ради України.