Народна депутатка України, голова підкомітету з питань спорту вищих досягнень та спортивної діяльності Ольга Саладуха відвідала Кам’янець-Подільський, де відкрила велике спортивне свято під егідою Федерації легкої атлетики України — фінал Дитячих ліг за програмою Світової легкої атлетики.

144 юні учні та учениці загальноосвітніх шкіл із 18 регіонів України змагалися в човниковій естафеті, стрибках у довжину з місця, метанні та багатьох інших видах багатоборства.

«Такий турнір проводимо вперше. Але віримо, що це початок нової спортивної традиції. Наша мета — у цей складний час підтримати українських дітей. Зацікавити їх спортом, зробити рухову активність частиною повсякденного життя, виявити спортивні таланти і зростити їх для майбутнього», — зазначила Ольга Саладуха.

Народна депутатка України подякувала міському голові Кам’янця-Подільського Михайлу Посітку за максимальну допомогу в організації змагань, за повну солідарність і розуміння потреб дитячого спорту, за умови, що є у місті для проведення на високому рівні спортивних заходів.

«Навіть під час повномасштабної війни спорт на часі. Бо це потужний засіб реабілітації, це неймовірно дієвий антидепресант, це відмінний мотиватор. Тому будемо робити все, щоб у центрі та на місцях це добре розуміли. Окрема подяка колективу ФЛАУ, спонсорам та усім, хто долучився до організації свята. І, звичайно, жити та планувати ми б не могли без наших мужніх захисників. За що вам особлива шана!» — резюмувала Ольга Саладуха.

Пресслужба Апарату Верховної Ради України.

Фото rada.gov.ua.