Ухвалений у першому читанні законопроєкт № 11155-1 дозволяє водоканалам і підприємствам теплокомуненерго отримувати таку допомогу напряму.

Про це розповів народний депутат, голова підкомітету з питань централізованого водопостачання, водовідведення, виробництва тепла та теплопостачання Комітету з питань енергетики та житлово-комунальних послуг Євген Пивоваров.

«Ухвалений у першому читанні законопроєкт розширює перелік набувачів гуманітарної допомоги на період дії воєнного стану. Ідеться про підприємства, установи, організації, які є операторами об’єктів критичної інфраструктури, що надають послуги з водо- і теплопостачання. Підтримка цих галузей наразі дуже важлива, а завдяки гуманітарній допомозі вони отримають можливість швидше відновлювати мережі та проводити ремонтні роботи для стабільного забезпечення споживачів водою і теплом», — зазначив політик.

Він додав, що, відповідно до нині чинного законодавства, водоканали та підприємства теплокомуненерго не мають можливості напряму отримувати гуманітарну допомогу.

Пресслужба Апарату Верховної Ради України.