Протягом місяця кількість жертв холодів у Донецькій області досягла 98 осіб, повідомили в обласному управлінні охорони здоров’я. Всього по допомогу через переохолодження та обмороження звернулося 320 чоловік, більшу частину яких було госпіталізовано. Найбільше смертельних випадків зафіксовано в Макіївці та Краматорську.
Останніми днями через складні погодні умови кількість пацієнтів, які звертаються по медичну допомогу через травми та обмороження, збільшилася. Місцева влада та ДАІ звернулися до громадян із проханням не вирушати в далекі поїздки без крайньої потреби. Тим паче, що з деяких міст області — приміром, із Маріуполя — виїхати автобусом було неможливо: через снігові заноси на трасі рух транспорту припинився. В обласному центрі на розчищенні автошляхів працювало 75 одиниць техніки, а тротуари й зупинки чистили 140 комунальників. Протягом доби на дороги витрачено майже 200 тонн солі та 610 тонн матеріалу для посипання.
91
Вибір редактора
Популярне за тиждень
-
1«Енергетичне перемир'я»: Зеленський підтвердив обговорення, але без прямих домовленостей з рф 96
-
2Президент України підписав Закон України «Про академічну доброчесність» 76
-
3Втрати ворога за добу: +830 окупантів, значні втрати техніки — Генштаб ЗСУ 68
-
4Денис Шмигаль: у Києві та області тривають роботи зі стабілізації тепло- та електропостачання 64
-
5Роль національних парламентів у перетворенні політичної підтримки України на конкретні результати — визначальна: Олександр Корнієнко 49

