Таке рішення прийняв Кілійський районний суд Одеської області, розглянувши протест прокурора району і скасувавши рішення міської ради. Остання, нагадаємо, вважала недоцільним проводити вибори нового міського голови. Колишній міський голова Кілії достроково припинив повноваження, бо Президент України призначив його главою райдержадміністрації.
Міська рада вирішила вибори нового керівника районного центру не проводити, а виконання його обов’язків покласти на секретаря міськради. Своє рішення депутати мотивували браком грошей на проведення виборів і тим, що до чергових виборів (у березні 2006 року) залишилося зовсім небагато часу.
Така юридична колізія в Одеській області сталася вперше. І тепер за рішенням суду міська рада зобов’язана негайно призначити дату проведення виборів.
54

Популярне за тиждень
-
1Кабмін передає Пенсійному фонду повноваження з надання державної соціальної допомоги 516
-
2На Одещині розпочалися жнива-2025: аграрії збирають ячмінь та горох 50
-
3Всесвітній день донора крові 47
-
4Відбудова та відновлення Чернігівщини 39
-
5Верховна Рада України на пленарному засіданні 17 червня прийняла чотири закони, два законопроєкти та постанову 38

