Лідер Комуністичної партії Петро Симоненко вимагає від Генеральної прокуратури порушити кримінальну справу стосовно екс-президента України Леоніда Кучми.
Свою вимогу він обгрунтував тим, що під час перебування на найвищій посаді в країні Л. Кучма здійснив низку злочинів, що «підпадають під дію статті про державну зраду».
Водночас комуніст висловився проти надання колишньому керівникові країни державних пільг. «З правової точки зору, Кабинет Міністрів не мав жодних причин розкидатися державними коштами та майном, забезпечуючи пансіон Кучми», — наголосив депутат. На його переконання, той, хто прийняв таке рішення, також має нести відповідальність перед законом, передає інформагентство «Інтерфакс-Україна».
Політика
21
21
Вибір редактора
Популярне за тиждень
-
1Верховна Рада вдосконалила виконання судових рішень через цифровізацію окремих етапів виконавчого провадження — ухвалено євроінтеграційний Закон 61
-
2Ірина Борзова: Нинішні дев’ятикласники зможуть навчатися в 10 та 11 класах у своїх освітніх закладах без примусового переведення до академічних ліцеїв 52
-
3Засади розмежування та розподілу повноважень між рівнями публічного врядування: Верховна Рада прийняла за основу законопроєкт 52
-
4Розширення доступу українських товарів на ринок ЄС: Верховна Рада прийняла євроінтеграційний закон 50
-
5Голова Верховної Ради України Руслан Стефанчук повідомив про підсумки пленарного засідання 8 квітня 2026 року 40

