Акція під такою назвою стартувала на Кіровоградщині. Її учасники у Міжнародний день лісів, 21 березня, висадили на території Червоно-Нерубаївського лісництва в Олександрівському районі майже чотири тисячі сіянців дуба звичайного. Традиційно до працівників ДП «Олександрівський лісгосп» долучилися учні шкільного лісництва Підлісненської школи, школярі з сіл Підлісне та Букварка, журналісти.
Як повідомила начальник облуправління лісового та мисливського господарства Наталія Ревенко, лісогосподарські підприємства області запланували створити нинішнього року нові лісові насадження на площі 670 гектарів та доповнити лісові культури на площі 900 гектарів. Частину цих робіт уже виконано.
Кіровоградська область.
231
Вибір редактора
Популярне за тиждень
-
1Парламент прийняв за основу законопроєкт про відновлення конкурсів на публічній службі з пріоритетом для ветеранів 68
-
2Відновлення конкурсів на публічній службі з пріоритетом для ветеранів: профільний комітет рекомендував Верховній Раді ухвалити відповідний законопроєкт за основу 40
-
351,5 мільярда гривень фінансового ефекту і посилений вплив на законодавство: Рахункова палата затвердила звіт про свою роботу в 2025 році 40
-
4Олександр Федієнко: Ворог не зупиняє свою агресію, тому воєнний стан і мобілізацію продовжено ще на 90 днів 39
-
5Результати пленарного засідання Верховної Ради України 29 квітня 2026 року 38

