На Прикарпатті відбувається перша з початку російської окупації відправка строковиків на службу до Збройних Сил України. 16 квітня на плацу збірного пункту Івано-Франківського військового комісаріату проводжатимуть 75 прикарпатців, яких буде призвано до лав Нацгвардії України. Двадцять п’ять з них нестимуть службу на теренах області, решта пройдуть вишкіл у гвардійських навчальних центрах на Київщині та Львівщині.
А загалом під час весняного призову на строкову службу призвуть півтисячі мешканців краю. Керівництво обласного військового комісаріату вкотре нагадує, що строковиків не залучатимуть до антитерористичної операції.
Івано-Франківська область.
255

Вибір редактора
Популярне за тиждень
-
1Зима чи літо: Особливості риболовлі в різні пори року 260
-
2Опубліковано Закон України № 4560-IX «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо посилення повноважень Національного антикорупційного бюро України та Спеціалізованої антикорупційної прокуратури» 190
-
3Кабмін вніс зміни до порядку ведення військового обліку та призову під час мобілізації 144
-
4V Всеукраїнський творчий конкурс «Що для мене Україна?» 79
-
5Голова Верховної Ради України Руслан Стефанчук повідомив про результати пленарного засідання Верховної Ради України 31 липня 2025 року 52

