У Новоград-Волинському районі Житомирщини учні Несолонської школи разом з громадськими активістами прибрали несанкціоноване сміттєзвалище, щоб закласти на його місці парк. Раніше тут було село Максимівка. Згідно з офіційними даними, 1941 року на обліку воно вже не значилося.
Сміття прибрали і, як повідомила доцент Житомирського національного агроекологічного університету Марія Плотнікова, висадили понад дві тисячі саджанців — модрини, сосни тощо. Щоб розширити знання про природу, тут хочуть створити також «Школу щастя» — живі класи просто неба з плодових і неплодових дерев.
Житомирська область.
93
Вибір редактора
Популярне за тиждень
-
1Верховна Рада України прийняла закони 75
-
2Спрощення оформлення первинних документів з надання послуг: Президент підписав Закон 36
-
3Стабільна робота підприємств ОПК: сьогодні стартувала нова послуга бронювання у Дія — результат дії Закону № 4630‑IX 32
-
4Дисципліна у війську та службі цивільного захисту — Президент підписав Закон 29
-
5Діяльність АРМА: у Комітеті антикорупційної політики проведено чергове засідання, присвячене обговоренню стану управління активами 28

