У Комінтернівському районі Одеської області відбулося відкриття нового виробничого комплексу фармацевтичної компанії «ИнтерХім».
Це дасть можливість учетверо збільшити потужності підприємства — майже до 1 тонни таблеток на рік. За словами генерального директора компанії Анатолія Редера, за час реалізації інвестиційного проекту зі створення нового лабораторно-виробничого комплексу загальною вартістю майже 42 млн. євро було створено 139 робочих місць. Нині на підприємстві працює приблизно 700 осіб, а до 2020 року штат співробітників планується збільшити до 960.
Одеська область.
84
Вибір редактора
Популярне за тиждень
-
1Сьогодні в «Голосі України» опубліковано повні тексти документів про продовження строків дії воєнного стану та загальної мобілізації 108
-
2День пам’яті Героїв Крут 100
-
3День затвердження Державного прапора України 77
-
4Міжнародний день пам’яті жертв Голокосту 58
-
5Юрій Болоховець: Зростання показників значною мірою є результатом детінізації 54

