Львів. На сміттєвих контейнерах у Львові наприкінці тижня з’являться наліпки «Вологе сміття», «Сухе сміття» та «Інші відходи». Сухе сміття — папір, пластик, пляшки, мокре — органіка. Як повідомив директор департаменту з питань поводження з відходами міської ради Іван Рудницький, сортувати сміття розпочнуть на очищених майданчиках.
Львів щодня продукує майже 500 тонн сміття. У місті нагромадилось майже 9 тис. тонн твердих відходів. Іншого виходу, як запроваджувати кращий світовий досвід, Іван Рудницький не бачить. Саме сортування дасть змогу швидко переробляти та утилізувати сміття.
138
Вибір редактора
Популярне за тиждень
-
1Щодо формування комплексної державної підтримки та підвищення соціальних гарантій для сімей з особами з інвалідністю 272
-
2День адвокатури України 106
-
3КМУ розпочинає експериментальний проєкт з автоматичного взяття громадян на військовий облік 83
-
4День працівника державної виконавчої служби 53
-
5До Дня працівника ДВС на Миколаївщині відзначили кращих державних виконавців 50

