Хмельницький. Така сума буде спрямована зі скарбниці міста на фінансування різних програм у медичній галузі. Зокрема, при лікуванні у стаціонарі для пацієнтів продовжить діяти схема «ліки на тумбочку». Для неї передбачено 17,9 мільйона гривень. Хворі зможуть також отримувати безплатне триденне лікування у реанімації, на яке спрямовано 7,5 мільйона. А безоплатне обслуговування у травмпункті забезпечать 2,4 мільйона гривень.
Не повинно бути і проблем із рентген-плівками та реактивами для поліклінік — на їх закупівлю витратять майже мільйон. Стільки само закладено на супровід пологів у перинатальному центрі. Крім того, протягом року хмельничани, які належать до пільгових категорій, зможуть отримати безплатних ліків на 12,4 мільйона гривень.
160
Вибір редактора
Популярне за тиждень
-
1Сьогодні в «Голосі України» опубліковано повні тексти документів про продовження строків дії воєнного стану та загальної мобілізації 110
-
2День пам’яті Героїв Крут 101
-
3День затвердження Державного прапора України 77
-
4Міжнародний день пам’яті жертв Голокосту 60
-
5Юрій Болоховець: Зростання показників значною мірою є результатом детінізації 57

