Миколаїв. На номер «101» надійшла інформація про пожежу на полі в Очаківському районі. Про це повідомляє прес-служба Головного управління ДСНС в області.
Вогнеборці встановили, що полум’я встигло охопити злакові культури на 4,5 га із загальних 36 га. Пожежники не допустили подальшого поширення вогню, незабаром його було локалізовано і ліквідовано.
Ймовірна причина загоряння — необережне поводження з вогнем невстановленої особи, — сказано в повідомленні. Від ДСНС залучалося сім співробітників особового складу та дві одиниці техніки, від сільського господарства «Південь-Нива» — 2 трактори з плугом.
180

Вибір редактора
Популярне за тиждень
-
1Кабмін передає Пенсійному фонду повноваження з надання державної соціальної допомоги 343
-
2Уряд затвердив зміни до постанови щодо оплати праці держслужбовців у 2025 році 138
-
3Кабінет Міністрів України ухвалив кадрові рішення у сфері охорони здоров’я, транспорту та безпеки 115
-
4Кабінет Міністрів затвердив Порядок звірки, верифікації та співставлення реєстрових даних 109
-
5На Одещині розпочались жнива 2025: аграрії збирають ячмінь та горох 49

