Одеса. Будівництво причалу 1-з державного підприємства «Одеський морський торговельний порт» відновлено. Нагадаємо, шість років тому об’єкт перетворився на довгобуд. Роботи почалися після тривалої процедури отримання дозвільних документів від наглядових органів.
— Днями отримано дозвіл Мінекології та ДАБІ, — коментує подію начальник державної морської адміністрації Одеського порту Ігор Ткачук. — Ми вдячні Кабміну за сприяння у вирішенні цього питання. Завершення об’єкта — це додаткові доходи у вигляді портових зборів.
Одеська область
145
145
Вибір редактора
Популярне за тиждень
-
1День вшанування пам’яті дітей, які загинули внаслідок збройної агресії рф проти України 1406
-
2День журналіста України 44
-
3День шведського прапора та Національний день Швеції 34
-
4Оксана Роп-Пяташ з Глеваської громади удостоєна Ордена Святого Юрія в сріблі 26
-
5Підтримка ветеранів. Важливе за тиждень 25

