Хмельницький. У Ярмолинецькому районі під час ДТП легковик виїхав на зустрічну смугу і зіткнувся із «запорожцем», що рухався назустріч. Удар був такої сили, що «Таврія» перетворилась на купу металу, а водій і пасажир виявились затиснутими в ній. Тільки після того, як рятувальники розрізали понівечену металеву конструкцію, обидві жертви аварії вдалось витягнути із машини. Однак чоловіки загинули ще в момент зіткнення машин.
Постраждав і пасажир легковика, що здійснив наїзд. Із забоями та політравмами його доправили до лікарні. Зате водій одразу після аварії неушкоджений вийшов із машини і пішов геть з місця події. Коли його на узбіччі затримали поліцейські, з’ясувалося, що він був добряче напідпитку — «Драгер» показав понад два проміле алкоголю.
134
Смертельна ДТП у Хмельницькій області: у Ярмолинецькому районі легковик виїхав на зустрічну смугу і зіткнувся із «запорожцем»
Вибір редактора
Популярне за тиждень
-
1Департамент соцзахисту населення Луганської ОВА посилює підтримку військових, пенсіонерів та ВПО 649
-
2Державні нагороди отримали жителі Чернігівщини 566
-
3День ракетних військ і артилерії України 81
-
4КМУ затвердив порядок надання компенсацій бізнесу за знищене майно та страхування від воєнних ризиків 55
-
5Рекомендовано передбачити додаткові видатки в Державному бюджеті України на 2026 рік на підвищення заробітної плати педагогічним і науково-педагогічним працівникам 52

