Понад 1,3 тисячі херсонських дітей-сиріт, синів та дочок військовослужбовців чи загиблих на східному фронті бійців відпочинуть влітку на морі у Скадовську та в оздоровчих заміських таборах коштом муніципальної скарбнички. Таке рішення ухвалив міськвиконком Херсона, запланувавши виділити на цю програму 4,7 мільйона бюджетних гривень. Школярів прийматимуть чотири табори відпочинку та комунальний пансіонат, тож місць в оздоровницях вистачить усім охочим. Крім того, у самому Херсоні відкриють ще 53 пришкільні табори, повідомляє наш власкор Сергій ЯНОВСЬКИЙ.
268
Коштом муніципальної скарбнички понад 1,3 тисячі херсонських дітей відпочинуть влітку на морі у Скадовську та в оздоровчих заміських таборах.
Вибір редактора
Популярне за тиждень
-
1Верховна Рада України продовжила строк дії воєнного стану в Україні 363
-
2Верховна Рада ухвалила проєкт Цивільного кодексу у першому читанні 85
-
340 років Чорнобильської катастрофи: відбулися слухання у Комітеті з питань соціальної політики та захисту прав ветеранів 84
-
4Верховна Рада продовжила строк проведення загальної мобілізації 77
-
5Верховна Рада України 28 квітня 2026 року провела пленарне засідання та ухвалила низку рішень 73

