За інформацією спортивного оглядача CBN Юрія Ілючека, для юного Олега Дорощука з Кропивницького це буде справжня перевірка спортивних можливостей на дорослому рівні. Вихованець Геннадія Здітовецького і ОСДЮШОР-2 змагатиметься в стрибках у висоту. Юний спортсмен уже володар «бронзи» юнацької Олімпіади та «срібла» юніорського чемпіонату Європи, а нещодавно він виграв чемпіонат Асоціації Балканських легкоатлетичних федерацій серед юніорів.
Спорт
483
483
Передостанній етап Діамантової ліги, де Україну у двох дисциплінах представлятимуть шість атлетів, стартує в італійському Римі 17 вересня.
Вибір редактора
Популярне за тиждень
-
1День працівника оборонно-промислового комплексу України 111
-
2Верховна Рада вдосконалила виконання судових рішень через цифровізацію окремих етапів виконавчого провадження — ухвалено євроінтеграційний Закон 68
-
3Засади розмежування та розподілу повноважень між рівнями публічного врядування: Верховна Рада прийняла за основу законопроєкт 57
-
4Розширення доступу українських товарів на ринок ЄС: Верховна Рада прийняла євроінтеграційний закон 55
-
5Підготовка громадян України до національного спротиву: Президент підписав Закон 55

