У найбільшій в Європі синагозі, яка вміщає понад сім тисяч осіб, а також на території меморіального комплексу рабина Нахмана відбулася масова багатотисячна молитва. Як повідомляє Об’єднана єврейська громада України, на організацію Рош га-Шана в Умані благодійний фонд імені Нахмана витратив понад 10 мільйонів гривень. Левова частка коштів пішла на безплатні обіди для паломників. Святкування триватиме до вечора 8 вересня.
Черкаська область
1510
1510
Веселощами, піснями й танцями зустріли 5782-й юдейський Новий рік майже 30 тисяч брацлавських хасидів, які прибули до Умані.
Вибір редактора
Популярне за тиждень
-
1День журналіста України 67
-
2Тернопільщина отримала ще 8 автомобілів від норвезької організації «Машини для України» 65
-
3День шведського прапора та Національний день Швеції 51
-
4Грошове забезпечення поліцейських та осіб рядового і начальницького складу служби цивільного захисту: Верховна Рада прийняла Закон 43
-
5Голова Верховної Ради України Руслан Стефанчук повідомив про результати пленарного засідання 10 червня 2026 року 38

