У місті вже визначилися, де пройде перший. Завдовжки 6,7 км його облаштують вздовж центрального проспекту. Він пересікатиме площу Героїв, а Соборна – стане кінцевою точкою.
Створення безбар’єрного середовища має стати стандартом, адже серед нас є Герої, які після поранень пережили ампутації та проходять протезування. Це питання також важливе для людей з інвалідністю, старшого віку, батьків із маленькими дітьми.
Старт проєкту «Рух без бар’єрів» дала команда Мінрегіону, а втілюють його спільно з областями та містами-пілотами в межах ініціативи першої леді Олени Зеленської «Без бар’єрів». Першопроходець в області – Дніпро, де планують створити три маршрути, комфортні для всіх.
У 2025 році роботи розпочнуть зі шляху, який пролягає в центральній та історичній частині міста. Він йде вздовж проспекту Дмитра Яворницького та закінчується на Соборній площі. Розташовані там об’єкти поступово переобладнають.
Безперешкодними повинні стати пішохідні переходи, спуски, сквери, парки та вулиці. А також підприємства й заклади – державні, комунальні та приватні. З ключовими з них на першому етапі визначилися. У переліку – до десяти лікарень та освітніх закладів. Їх облаштують відповідно до принципів безбар’єрності.
За матеріалами Дніпропетровської ОВА.
Хочете першими знати про зміни та оновлення в законодавстві?
Хочете з перших уст дізнаватися про роботу Верховної Ради та окремих депутатів?
Підписуйтеся на
фейсбук-сторінку «Голосу України»,
де ми розміщуємо найактуальнішу офіційну інформацію.