З цієї нагоди гуманітарні хаби, створені для мешканців Донецької області в безпечних регіонах України, організували низку яскравих і душевних заходів.  

У рамках святкування відбулися майстер-класи під назвами «З Україною в серці», «Діти хочуть миру», «Голуби – символ миру», «Розлітайтесь світом голуби миру» та «Обійми миру для України». Ці творчі заняття стали справжнім святом єдності, творчості та любові до Батьківщини. Діти через свої роботи висловлювали мрії, емоції та бажання жити в гармонії.  

Голуб, визнаний символом миру та злагоди, став центральним образом заходів. Учасники створили великий плакат «Голуб миру», розмальовували та вирізали паперових голубів, які уособлюють надію та єдність. З особливим натхненням діти майстрували янголят, що символізують захист і підтримку для українських воїнів, а також білих голубів як знак надії на мирне майбутнє.  

Заходи «Ми за мир» і «Україна — мрія про мир» включали вікторини, конкурси, батли та обговорення, під час яких діти ділилися думками про мир і мріями про майбутнє без війни. У дружній атмосфері учасники також брали участь у фотосесіях і отримували солодкі подарунки.  

На занятті «Мир починається з себе: відновлення внутрішніх ресурсів» кожен мав змогу відчути підтримку та єдність, зміцнивши власні внутрішні сили. Одним із яскравих результатів став «Дерево миру», прикрашене голубами — символами добра й надії, що стали маленькими посланнями миру для всієї України.  

Міжнародний день миру нагадав про важливість єдності, взаємоповаги та підтримки. Дитячі посмішки, щирі побажання та символічні голуби створили атмосферу віри, надії та згуртованості.

За матеріалами Донецької ОВА.

 

Хочете першими знати про зміни та оновлення в законодавстві?
Хочете з перших уст дізнаватися про роботу Верховної Ради та окремих депутатів?

Підписуйтеся на

фейсбук-сторінку «Голосу України»,

де ми розміщуємо найактуальнішу офіційну інформацію.