У рамках виконання доручення Президента України щодо реалізації державних та регіональних стратегій підтримки Сил оборони та безпеки Чернігівська область активно фінансує оборонні потреби. У 2025 році зведений бюджет регіону передбачає понад 1,1 мільярда гривень на ці цілі, з яких близько 200 мільйонів гривень виділено з обласного бюджету.

За вісім місяців 2025 року виконано понад 80% запланованого фінансування. Кошти спрямовуються на забезпечення Збройних Сил України та інших сил безпеки бронетехнікою, безпілотниками, зброєю та засобами захисту. Начальник Чернігівської ОВА підкреслив важливість своєчасних рішень місцевих громад, платників податків та депутатів, які забезпечують пріоритетне фінансування оборони для підтримки захисників.

На загальнонаціональному рівні місцеві бюджети України спочатку передбачали понад 25 мільярдів гривень на оборонні програми у 2025 році. За даними Офісу Президента, станом на вересень ця сума зросла до понад 35 мільярдів гривень завдяки додатковому фінансуванню. Ці кошти, залучені з податків громадян, спрямовуються на ключові потреби захисників, що залишається пріоритетним напрямком для місцевих громад.

Така фінансова підтримка сприяє ефективній реалізації стратегій підтримки Сил безпеки та оборони.

За матеріалами Чернігівської ОВА.

Хочете першими знати про зміни та оновлення в законодавстві?
Хочете з перших уст дізнаватися про роботу Верховної Ради та окремих депутатів?

Підписуйтеся на

фейсбук-сторінку «Голосу України»,

де ми розміщуємо найактуальнішу офіційну інформацію.