Економіка
26
26
Без централізованого опалення залишилося четверте за значенням на Херсонщині місто Берислав. Послуга, яка за три роки здорожчала майже втричі (з 25,6 до 65,3 гривні за квадратний метр) стала громаді не по кишені. Тож КП «Бериславтеплокомуненерго» більше її не надаватиме. Але якщо переважна більшість власників житлових будинків уже давно перейшла на конвектори та газові котли, то бюджетним закладам доведеться терміново над цим попрацювати. Так, районна рада вже виділила близько 900 тисяч гривень на будівництво автономної газової котельні в міській загальноосвітній школі №3.
Місцева влада сподівається, що витрати на індивідуальне опалення бюджетних закладів, включно зі школами, районним Будинком культури, музеєм, окупляться за чотири-п’ять років..
Вибір редактора
Популярне за тиждень
-
1Парламент прийняв за основу законопроєкт про відновлення конкурсів на публічній службі з пріоритетом для ветеранів 65
-
251,5 мільярда гривень фінансового ефекту і посилений вплив на законодавство: Рахункова палата затвердила звіт про свою роботу в 2025 році 38
-
3Результати пленарного засідання Верховної Ради України 29 квітня 2026 року 36
-
4Відновлення конкурсів на публічній службі з пріоритетом для ветеранів: профільний комітет рекомендував Верховній Раді ухвалити відповідний законопроєкт за основу 35
-
5Олександр Федієнко: Ворог не зупиняє свою агресію, тому воєнний стан і мобілізацію продовжено ще на 90 днів 35

